درباره‌ما

TAP30، سرویس هوشمند در خواست تاکسی

تپسی (TAP30) سامانه هوشمند درخواست تاکسی است که در حال حاضر در شهرهای تهران و کرج و اصفهان و شیراز و تبریز و مشهد خدمات خود را ارائه می‌دهد. تپسی از طریق اپلیکیشن موبایل و پنل سازمانی، شما را با سفیران (رانندگان) مرتبط می‌سازد. شما به راحتی، با دو کلیک می‌توانید درخواست خودرو دهید و سفری با کیفیت، ایمن و ارزان را تجربه کنید

میلاد منشی‌پور

مؤسس و مدیر عامل

میلاد در دانشگاه تهران مهندسی مکانیک خواند و سپس به فرانسه رفت و از مدرسه عالی مدیریت پاریس (HEC) در رشته MBA فارغ‌التحصیل شد. او ده سال تجربه‌ی کار و مدیریت در شرکت‌های معتبر بین‌الملی نظیر Boston Consulting Group و Bain & Company را دارد. میلاد در این شرکت‌ها مدیر پروژه بود و به کمپانی‌هایی نظیر مایکروسافت (Microsoft)، دِل (Dell) و شرکت‌های خدمات مالی مشاوره داده است. او برای تدریس دوره‌ای کوتاه‌مدت در حوزه‌ی استراتژی و مشاوره در دانشگاه شریف، به ایران آمد و فضای کسب‌وکار ایران را در حوزه‌یIT مساعد یافت. در سال ۱۳۹۵ از کانادا به ایران بازگشت و تپسی را در همین سال راه‌اندازی کرد.

حمید مهینی

مؤسس و مدیر فنی

حمید از اعضای تیم ملی المپیاد کامپیوتر ایران در سال 2000 بود و مدال برنز جهانی را در آن سال دریافت کرد. پس از آن به شریف رفت و دوره‌های کارشناسی، ارشد و دکترای خود را در رشته مهندسی کامپیوتر در همین دانشگاه گذراند. پس از تدریس در دانشگاه‌های شریف و تهران به عنوان محقق پسا دکترا به مریلند آمریکا رفت و دو سال بعد به عنوان مهندس ارشد نرم‌افزار در سیلییکون ولی کالیفرنیا مشغول به‌کار شد. در سال 1395 به همراه میلاد منشی‌پور به ایران بازگشت و مسئولیت بخش فنی تپسی را به عهده گرفت.

هومن دمیرچی

مؤسس و مدیر عملیات

هومن رتبه 3 کنکور در سال 84 را به دست آورد و به دانشگاه صنعتی شریف رفت و مهندسی برق خواند و بعد از آن در MTN مشغول به کار شد. سپس به مدرسه‌ی عالی کسب‌وکار INSEAD در فرانسه رفت و در رشته MBA فارغ‌التحصیل شد. پس از آن به ایران بازگشت و با شرکتی بین‌المللی در حوزه‌ی کسب وکارهای اینترنتی همکاری کرد. بعد از تجربه‌ی مدیریتی در یک استارآپ، مدیر عملیات در تپسی شد.

امیرپاشا

مدیر مارکتینگ

امیر فارغ‌التحصیل مهندسی برق شریف است. پس از دانشگاه به صنعت برق رفت و ابتدا به عنوان مهندس ارشد و سپس سرپرست واحد طراحی مشغول به کار شد. بعد از آن به شریف برگشت و کارشناسی ارشد خود را در MBA با گرايش مديريت بازاريابى و استراتژى دریافت کرد و پس از آن به عنوان مشاور با همكارى دانشگاه صنعتى شريف در پروژه‌هاى كسب و كار مشغول به فعاليت شد. امیر در سال 1395 به تپسی پیوست.

میلاد دولت نیا

مدیر تجربه مشتری

میلاددر دانشگاه تبریز مهندسی مکانیک خواند و پس از آن کارشناسی‌ارشد خود را در MBA از شریف دریافت کرد. میلاد پس از تحصیل به تیم مارکتینگ های‌وب پیوست و بعد از آن در سال 1395 به تپسی اضافه شد.

ملینا آقایی دوست

مدیر عملکرد ناوگان

ملینا مهندسی شیمی را در شریف خوانده و MBA خود را نیز از همین دانشگاه دریافت کرده است. ملینا پیش از تپسی در بامیلو مدیر پروژه و در بانیان صنعت پرشین (BSP) مدیر منابع انسانی بود.

محمدجواد ایزدی

سرپرست ارشد بخش فنی

محمدجواد کارشناسی خود را در مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران دریافت کرد و با کسب رتبه‌ی اول کنکور کارشناسی ارشد، در رشته‌ی مهندسی نرم‌افزار در دانشگاه تهران ادامه تحصیل داد. پس از آن در مکسا به عنوان مدیر پروژه و سپس در داتین با عناوین مهندس ارشد نرم‌افزار، مدیر پروژه و مدیر کنترل کیفیت فعالیت کرد. او همچنین تجربه‌های آموزشی و مربی‌گری در دانشگاه تهران، سازمان امور مالیاتی و فناپ را داراست. او در سال ۹۵ به تیم فنی تپسی اضافه شد.

اردلان پویابهار

سرپرست بخش فنی

اردلان در دانشگاه تهران مهندسی فن‌آوری اطلاعات خواند و پس از آن با کسب رتبه اول کنکور کارشناسی ارشد به شریف رفت و کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی از این دانشگاه دریافت کرد. اردلان در پژوهشگاه دانش های بنیادی (IPM) و دانشگاه لدز در لهستان، دوره‌های تحقیقاتی در حوزه‌ی سیستم‌های اطلاعاتی را گذراند. او قبل از پیوستن به تپسی، تجربه برنامه‌نویسی سرور پروژه چشمک و برنامه‌نویسی جاوا در داتین را در کارنامه‌ی حرفه‌ای خود دارد.

فرشاد صحاف زاده

سرپرست بخش فنی

فرشاد در دانشگاه تهران نرم‌افزار خواند و کارشناسی ارشد را در مهندسی کامپیوتر دانشگاه شهیدبهشتی گذراند. فرشاد پیش از این در پژوهشگاه دانش‌های بنیادی (IPM) توسعه‌دهنده وب بود و برنامه‌نویسی سرور پروژه چشمک و برنامه‌نویسی جاوا در داتین را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد.